Проекти з Tech StartUp School

Так,  можливостей багато і їх потрібно ідентифікувати. У цьому нам допомагає коллаборація із інноваційною платформою для ідей Tech StartUp School від НУ «Львівська політехніка».

Тренінг з підготовки стартапів для активних і креативних студентів – маркетологів провів керівник Стартап школи Подольчак Назар Юрійович. Ми отримали цікаву, професійну і пізнавальну менторську допомогу щодо пошуку ідей для генерування власних бізнесових пропозицій. Назар Юрійович із цікавими прикладами відомих проектів представив основні ключові етапи процесу створення та реалізації успішних стартапів.

Такий захід реалізовується у рамках програми від Британської Ради “Сreative Spark”, яка спрямована на розвиток підприємницьких навичок у студентів, молодих підприємців та викладачів.

Ми готуємося до довготривалої співпраці!

Надалі, окрім професійних тренінгів, усі учасники отримають доступ до безкоштовного онлайн бізнес-курсу вивчення англійської мови LearnEnglish Select від Британської Ради. Щомісяця Creative Spark Alumni мають можливість обмінятись досвідом, знайти нові контакти та поспілкуватись завдяки організованим зустрічам, мотиваційним лекціям чи запрошенням на конференції. Також передбачається участь у змаганнях “Enterprise Pitch Competition” та “Big Idea Challenge” із призовими винагородами та менторством від провідних підприємців світу та можливість розміщення кращих проектів на краудфандинговому майданчику “StartEra” із фінансовою підтримкою проекту.

Ми вдячні за таку можливість співпраці із Tech StartUp School. Звичайно, розуміємо, що такі знання – це «вудочка». Але, ми готові «ловити рибу», позаяк, знаємо де вона водиться.

Опубліковано в рубриці Новини.