Участь у конференції у Київському національному університеті технологій та дизайну

9 листопада дев’ятеро студенів групи МАРК-31 і д.е.н., завідувач кафедрою підприємництва, торгівлі та маркетингу Борисова Т.М. за підтримки проректора  з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) д.е.н., проф. Монастирського Г.Л. прийняли участь у Всеукраїнській науковій конференції молодих учених та студентів «Актуальні проблеми та перспективи розвитку маркетингового управління» (Київський національний університет технологій та дизайну).

Команда з ТНЕУ представила 10 доповідей на тематику напрямів використання маркетингових інструментів у діяльності надавачів послуг громадського транспорту.

Після конференції залишилося трохи часу побачити Хрещатик, сфотографуватись біля офісу міжнародної компанії з маркетингових досліджень «GFK Ukraine» (без попереднього звернення екскурсію сюди не вдалось організувати), побачити спорткомплекс «Олімпійський» і Дніпро.

Опубліковано в рубриці Наукові конференції, Новини.